حجت الاسلام حسن دهشیری درخطبه های نماز جمعه:

حضرت علی (ع) نماد و الگویی از انسان کامل است/ مردم در روز قدس حضور باشکوه خواهند داشت

امام جمعه اردستان گفت حضرت علی(ع) نماد و الگویی از انسان کامل است که می تواند سرمشق و اسوه انسان ها در دستیابی به سعادت اخروی و دنیوی باشد.
حجت الاسلام حسن دهشیری ظهر امروز در خطبه های دشمن شکن نماز جمعه اردستان در مسجد جامع این شهر با اشاره به فرارسیدن شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع) ذکر علی (ع) را توفیقی خاص دانست و بیان داشت: همانطور که در روایات بیشماری آمده است، ذکر آن حضرت، عبادت بوده و از علی (ع) گفتن و شنیدن توفیق است.
وی افزود: بنا بر فرموده پیامبر بزرگ اسلام (ص) تمام خصلت های پیامبران در وجود علی ابن ابیطالب (ع) جمع شده است و آن حضرت نماد و الگویی از انسان کامل است که می تواند سرمشق و اسوه انسان ها در دستیابی به سعادت اخروی و دنیوی باشد.
امام جمعه اردستان اذعان داشت: علم و دانش سرشار،تقوا و پارسایی و جهاد و مبارزه از سه ویژگی آن امام بزرگوار است.
وی با بیان اینکه امشب جزء شب های خاطره انگیز سال است هم شب قتل است و هم شب قدر برلزوم بهره مندی از فضائل این شب تاکید کرد و گفت: با بهره‌گیری از فرصت شب قدر می‌توان برخی مقدرات نیک را در زند گی آینده قطعی کرد.
دهشیری با اشاره به روز جهانی قدس در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان اظهار داشت: شرکت و حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس امسال با شرایط ویژه‌ای در سرزمین‌های فلسطین به ویژه غزه حاکم است و مردم با شور واشتیاق بیشتری به میدان خواهند آمد و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی به نمایش خواهند گذاشت